План організаційних заходів з 17 по 23 травня 2021 року

з 17 по 23 травня 2021 року

Дата проведення заходу

17.05.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

Виїзд комісії з розгляду скарги жительки смт Драбів Денисенко Н.Л.

Виставка – екскурсія «Шедеври світового мистецтва» (до Міжнародного дня музеїв).

18.05.2021  вівторок

Особистий прийом громадян селищним головою Орел С.І.

Засідання постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Рейд «Діти вулиці» (с.Золотоношка, с. Нехайки).

Дослідження результатів навчання учнів 4-х класів  закладів загальної середньої освіти.

Веб-навігатор «Депортація, як геноцид Кримськотатарського народу» (до дня скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу (1944 р.).

19.05.2021 середа

Особистий прийом громадян заступником голови з питань діяльності виконавчих органів Рудченком З.А.

Засідання постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

20.05.2021 четвер

День вишиванки.

Засідання постійної комісії селищної ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Нарада з директорами закладів дошкільної освіти.

Флешмоб «Завітай до бібліотеки у вишиванці» (до Дня вишиванки).

21.05.2021 п’ятниця

Сесія Драбівської селищної ради

Рейд «Підліток».

Організаційний супровід зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

22.05.2021  субота

Чемпіонат Золотоніського району з футболу на ФОК «Колос» смт Драбів:

ФК «Славутич» смт Драбів   –  ФК «Юність» с. Нова Дмитрівка.

23.05.2021  неділя

Участь у Чемпіонаті Черкаської області з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних команд у м.Черкаси

МСК «Дніпро» м. Черкаси – ДЮСШ «Драбів» смт Драбів

Упродовж тижня

Фестиваль-конкурс народної самодіяльної творчості «Таланти рідної землі» (онлайн).