Відбулася робоча зустріч працівників центру надання соціальних послуг Драбівської та Великохутірської громад з метою обміну досвідом

Фото без опису   Сьогодні, 19 травня 2021 року, відбулась зустріч між колегами комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради та комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Великохутірської сільської ради».

Співробітники Великохутірської громади прибули до смт Драбів з метою перейняти досвід щодо надання соціальних послуг відділеннями соціальної допомоги вдома та соціальної роботи.

Пріоритетними питаннями для обговорення між фахівцями із соціальної роботи стали питання впливу складних життєвих обставин на сім’ю/особу, задоволеність їх потреб та надання відповідної соціальної послуги для мінімізації обставин, в яких опинилась вище зазначена категорія населення.

Крім того, в ході зустрічі розглянуто форми обліку соціальної роботи, які передбачені чинним законодавством, порядок їх заповнення та використання в роботі.

Фото без опису  Працівниками відділення соціальної допомоги вдома надано консультації по прийому громадян, використанню чинного законодавства відповідного напрямку, порядку формування та ведення особових справ підопічних відділення, журналів обліку, а також, стосовно налагодження роботи соціальних робітників комунального закладу.

У дружній, робочій атмосфері пройшла зустріч між колегами.

Такі зустрічі в подальшому стануть поштовхом для ефективної роботи та плідної співпраці у майбутньому.