План  організаційних заходів з 24 по 30 травня 2021 року

з 24 по 30 травня 2021 року

Дата проведення заходу

24.05.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

25.05.2021  вівторок

Особистий прийом громадян секретарем селищної ради О. Мірошником.

Рейд «Діти вулиці.

Організаційний та інформаційний супровід учасників зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

26.05.2021 середа

Виїзний прийом громадян за місцем проживання в с. Білоусівка селищним головою С.Орел.

Краєзнавче досьє «Герой бою під Крутами – наш земляк» (до 100 річчя від дня народження О.М. Поповича).

27.05.2021 четвер

Засідання Інтернет-клубу «Посиденьки» ретрокінозал «Вік життю не завада».

28.05.2021 п’ятниця

Особистий прийом громадян керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради О. Красохою.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Семінар соціальних педагогів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в період літніх канікул.

Організаційний та інформаційний супровід учасників зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Семінар для клубних працівників громади.

29.05.2021  субота

Чемпіонат Золотоніського району з футболу:

ФК «Нива» с. Зорівка – ФК «Славутич» смт Драбів

ФК «Штурм» с. Перервинці –  ФК «Промінь» с. Ковтуни.

Упродовж тижня

Організація тренувальних тестувань з математики, фізики  учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Моніторинг якості проходження курсової підготовки педагогічними працівниками у дистанційному форматі (за запитом).

Фестиваль-конкурс народної самодіяльної творчості «Таланти рідної землі» (онлайн).