План організаційних заходів з 31 травня по 6 червня 2021 року

з 31 травня по 06 червня 2021 року

Дата проведення заходу

31.05.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

Перегляд відеороликів сайту «Profest» «Подорож професіями: від А до Я».

01.06.2021  вівторок

Організація та проведення   свята – Дня захисту дітей.

Особистий прийом громадян селищним головою С. Орел.

Літературно – розважальна програма «Країна дитячих мрій» (до Міжнародного Дня захисту дітей)

Організаційно-інформаційний супровід зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

02.06.2021 середа

Особистий прийом громадян заступником селищного голови   З. Рудченком

Участь у судовому засіданні по цивільній справі про надання дозволу матері

03.06.2021 четвер

Семінар -нарада практичних психологів з питань впровадження нового професійного стандарту.

04.06.2021 п’ятниця

Особистий прийом громадян керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради О. Красохою.

Рейд «Підліток».

Організаційно-інформаційний супровід зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

05.06.2021  субота

Чемпіонат Золотоніського району з футболу:

- ФК «Славутич» смт Драбів  -  ФК «Профіспорт» м. Золотоноша

Упродовж тижня

Організація тренувальних тестувань з математики, фізики  учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Фестиваль-конкурс народної самодіяльної творчості «Таланти рідної землі» (онлайн).