Перевірка роботи соціальних робітників селища Драбове-Барятинське

Дата: 02.06.2021 16:35

Контроль за якістю надання соціальної послуги догляду вдома є однією із функцій відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради. Завідувачем відділення Іриною Мірошник та соціальним працівником Катериною Селецькою 2 червня 2021 року здійснено виїзну перевірку роботи соціальних робітників селища Драбове-Барятинське Наталії Маніти, Ольги Головатенко, Валентини Сербіни.

Соціальною послугою догляду вдома охоплено 31 житель селища Драбове-Барятинське.

На час перевірки всі соціальні робітники знаходилися на робочому місці. Послуги особам похилого віку надавалися в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між комунальним закладом та підопічними.

Соціальні робітники забезпечують обслуговуваних всім необхідним: продуктами харчування, промисловими товарами, медикаментами, оплачують комунальні послуги, забезпечують занесення води, надають допомогу в оформленні субсидій на квартирну плату і комунальні послуги та надають інші послуги, передбачені індивідуальним планом.

Працівники відділення соціальної допомоги вдома відповідально, уважно, з повагою ставляться до підопічних, морально підтримують, завжди знаходять спільну мову з ними, допомагають поратися по господарству.

Всі особи похилого віку, яких відвідали перевіряючі, щиро дякували за своєчасне та якісне надання послуг соціальними робітниками.