Контроль за якістю надання соціальної послуги догляду вдома у селах Митлашівка та Перервинці

  • 1133

Фото без опису

З метою контролю за якістю та повнотою надання соціальної послуги догляду вдома жителям Драбівської громади, 10 червня 2021 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради та соціальним працівником здійснено виїзну перевірку надання послуг у селах Митлашівка та Перервинці.

Соціальною послугою догляду вдома охоплено 22 жителів села Митлашівка та 9 жителів села Перервинці, яких обслуговують три соціальні робітники. 

На час перевірки всі працівники закладу знаходилися на робочому місці. Послуги особам похилого віку надаються в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між комунальним закладом та підопічними.

Соціальні робітники забезпечують обслуговуваних всім необхідним: продуктами харчування, промисловими товарами, медикаментами, оплачують комунальні послуги, забезпечують занесення води, надають допомогу в оформленні субсидій на квартирну плату і комунальні послуги та надають інші послуги, передбачені індивідуальним планом. 

Працівники відділення соціальної допомоги вдома відповідально, уважно, з повагою ставляться до підопічних, морально підтримують, завжди знаходять спільну мову з ними, допомагають поратися по господарству.

Всі одинокі, яких відвідали перевіряючі, щиро дякували за своєчасне та якісне надання послуг соціальними робітниками.