План організаційних заходів з 21 по 27 червня 2021 року

Дата проведення заходу

21.06.2021 понеділок

22.06.2021  вівторок

День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні.

Мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Драбівської селищної ради.

Тематичний захід «Дитинство опалене війною» присвячений 80 - річчю  від  Дня початку Другої світової війни в селі Жорнокльови.

Хвилина історичної пам’яті «Тільки пам’ять не старіє» (до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни).

Хвилини історичної пам’яті «Так починалась війна» (до дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні).

Обстеження земельних ділянок у селі Золотоношка постійно діючою комісією з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини на території Драбівської територіальної громади.

23.06.2021 середа

Виїзний прийом громадян за місцем проживання в с. Митлашівка селищним головою С. Орел.

Рейд «Діти вулиці» (с. Михайлівка, с. Бойківщина).

Вікторина «Конституція України – твій підручник життя» (до Дня Конституції України).

24.06.2021 четвер

Вебнавігатор «Молодь – майбутнє держави» (до дня Молоді).

Обстеження земельних ділянок у селах Нехайки, Привітне робочою групою з питань сприяння легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та забезпечення надходжень до бюджету громади.

25.06.2021 п’ятниця

Особистий прийом громадян керуючою справами(секретарем) виконавчого комітету селищної ради О. Красохою.

Участь у судовому засіданні по цивільній справі.

Семінар для клубних працівників: «Про підсумки фестивалю-конкурсу народної самодіяльної творчості "ТАЛАНТИ РІДНОЇ ЗЕМЛІ».

Відео-презентація «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» (до Дня Конституції України).

Правовий дороговказ «Жити за основним законом Країни» (до дня Конституції України).

26.06.2021  субота

Турнір з міні-футболу, присвячений 25-й річниці з дня прийняття Конституції України.

Турнір з тенісу пам’яті Романа Шевченка.

27.06.2021

неділя

Тематичний захід «Молодь змінює світ» (до Дня молоді).

Турнір з тенісу пам’яті Романа Шевченка.

Упродовж тижня

Фестиваль-конкурс народної самодіяльної творчості «Таланти рідної землі» (онлайн).

Організаційно -консультаційний супровід керівників закладів загальної середньої освіти, учасників зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) з питань завершення основної сесії ЗНО, отримання результатів оцінювання робіт та розгляду апеляційних заяв.