План організаційних заходів з 28 червня по 4 липня 2021 року

Дата проведення заходу

28.06.2021 понеділок

День Конституції України

Урочистий мітинг з нагоди Дня Конституції України «Живи і міцній, наша вільна Державо»

29.06.2021  вівторок

Організація проходження спеціалізованих курсів вчителями  математики та історії, які з вересня 2021 року працюватимуть  за програмами для учнів 5 класів науково-педагогічного проєкту  «Інтелект України».

Віртуальна виставка «Конституція України: від Гетьмана до Президента».

Ігрова панорама «Пташиний базар».

30.06.2021 середа

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою селищної ради.

Рейд «Діти вулиці».

Організація проходження спеціалізованих курсів вчителями математики та історії, які з вересня 2021 року працюватимуть  за програмами для учнів 5 класів науково-педагогічного проєкту  «Інтелект України».

01.07.2021 четвер

Організація проходження спеціалізованої підготовки до роботи в умовах НУШ вчителями початкових класів та вчителями-предметниками, які викладають у початкових класах фізичну культуру, образотворче мистецтво, музичне мистецтво

02.07.2021 п’ятниця

03.07.2021  субота

Турнір з тенісу пам’яті Романа Шевченка.

04.07.2021

неділя

Турнір з тенісу пам’яті Романа Шевченка.

Упродовж тижня

Підсумки фестивалю-конкурсу народної самодіяльної творчості «Таланти рідної землі» (робота журі).