Покращення якості життя дітей соціально вразливих груп

  • 282

 

На жаль, не кожній дитині у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах та не в змозі подолати їх самостійно. 

 З метою покращення якості життя дітей соціально вразливих груп працівниками комунального закладу спільно з інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Драбівського відділення поліції Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області здійснено плановий виїзд в села Бойківщина, Михайлівка, Павлівщина, селища Драбове-Барятинське, Драбів.

Соціальною роботою охоплено 9 сімей, в яких виховується 19 дітей, де основними проблемами є неналежні умови проживання дітей, відсутність продуктів харчування, сезонного одягу та взуття, зловживання алкоголем дорослими членами родин, асоціальний спосіб життя, малозабезпеченість, низький батьківський потенціал батьків.

З батьками проведено індивідуальні профілактичні бесіди та роз’яснювальну роботу з метою посилення відповідальності за виховання дітей, неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей або ухилення від їх виконання.

Перевірені умови проживання дітей, наявність продуктів харчування, консервації, надалася психологічна та юридична допомога.