План заходів з 02 по 08 серпня 2021 року

з 02 по 08 серпня 2021 року

Дата проведення заходу

02.08.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із заступником,

секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

Поточний ремонт системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в приміщеннях Драбівського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія" (завершення).

Підготовка та направлення щомісячного статистичного звіту про надання адміністративних послуг.

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

03.08.2021  вівторок

Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Драбівської селищної ради.

Опрацювання 1 запиту на інформацію.

Підготовка і подання даних до Державного реєстру виборців Золотоніської районної державної адміністрації.

Екологічна вікторина «Вгадай рослину» для дітей-відвідувачів (приміщення дитячої бібліотеки).

04.08.2021 середа

Особистий прийом громадян секретарем  селищної ради Олександром Мірошником.

Підготовка щомісячного звіту по військовому обліку.

Участь у виїзній нараді Департаменту фінансів Черкаської облдержадміністрації з представниками місцевих фінансових органів територіальних громад та фінансового управління Золотоніської райдержадміністрації.

Участь у навчанні з питань роботи на онлайн платформі Централізованого банку даних з проблем інвалідності, в частині забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації та надання реабілітаційних послуг

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

05.08.2021 четвер

Прийом, реєстрація та впорядкування документів, які надходять на зберігання, від структурних підрозділів виконавчого комітету, роботу з якими у діловодстві закінчено.

Рейд «Діти вулиці» (смт Драбів, с. Михайлівка).

Подання звітності та заявки щодо фінансування  територіальної громади  за КПКВ «Інші субвенції з місцевого бюджету»

Моніторинг програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» для формування щомісячної звітності.

06.08.2021 п’ятниця

Упорядкування архівних справ юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для їх передачі на архівне зберігання до Золотоніської районної державної адміністрації.

Упорядкування архівних справ об’єктів нерухомого майна для їх подальшого зберігання в архіві відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

Літературна вікторина по казках «Чарівний світ казок» для дітей-відвідувачів (приміщення дитячої бібліотеки).

07.08.2021  субота

ІІ коло Чемпіонату Золотоніського району з футболу:

«Гранекс» с. Деньги – ФК «Славутич» смт Драбів (місце проведення с.Деньги).

08.08.2021

неділя

День будівельника.

День працівників ветеринарної медицини.

Упродовж тижня

Збір інформації для надання пакету документів по запиту Бойко С.А. щодо проведення акредитації КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради.

Підготовка документів по підключенню вуличного освітлення ТП-370 с. Драбове-Барятинське.

Здійснення об’їзду та фотофіксації об’єктів по безхазяйному майну.

Видача талонів  на пільговий проїзд  автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян.

Організація оздоровлення учасників АТО в ПРАТ "САНАТОРІЙ "МОШНОГІР'Я" м. Черкаси.

Формування списків осіб, визнаних учасниками бойових дій у районі проведення антитерористичних операцій, у здійсненні заходів із забезпечення  національної безпеки і оборони,  відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та їх дітей, для оздоровлення.

Прийом громадян, щодо надання їм матеріальної допомоги, обстеження матеріально-побутових умов їх проживання.

Збір та аналіз пропозицій до проекту Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2022 рік від структурних підрозділів, комунальних підприємств селищної ради та підприємств, які розташовані на території громади (лист ЧОДА від 28.07.2021 №17327/01/01-56).

Аналіз інформації отриманої від НДІ Геодезії та Картографії.

Підготовка картографічної схеми трьох інвестиційних земельних ділянок.

Технічне переоснащення із заміною димохідної труби в ЗДО "Колосок" с. Білоусівка Драбівської селищної ради.

Вакцинація педагогічних працівників.

Розроблення 4-тижневого меню для закладів освіти.

Збір та підготовка матеріалів до засідання виконавчого комітету селищної ради.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Методична допомога клубним працівникам в розробці сценаріїв до Днів сіл та Дня незалежності України.

Підготовка сценарію до проведення дня Державного прапора України та 30-ї річниці незалежності України