План  заходів з 09 по 15 серпня 2021 року

з 09 по 15 серпня 2021 року

Дата проведення заходу

09.08.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Нарада щодо впровадження змін до Положення про форму та зміст структури власності, зокрема встановлення кінцевого бенефіціарного власника (КБВ) юридичної особи.

Складання та затвердження паспортів бюджетних програм на 2021 рік (зміни).

Перевірка та затвердження пропозицій до Прогнозу бюджету на 2022-2024 роки.

10.08.2021  вівторок

Особистий прийом громадян секретарем селищної ради Олександром Мірошником.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Засідання робочої групи з питань сприяння  легалізації виплати заробітної плати і  зайнятості населення та забезпечення надходжень до бюджету  громади

Реєстрація в казначействі актів наданих послуг та оплата послуг з перевезення мобілізованих.

Презентація нових надходжень «Книжковий розмай».

11.08.2021 середа

Підготовка довідок про склад сім’ї зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб, що є отримувачами житлових субсидій на запит УСЗН Золотоніської РДА.

Надання методичної допомоги діловоду с. Золотоношка з питань підготовки та видачі довідок громадянам.

Засідання комісії по розгляду звернень громадян  про надання матеріальної  допомоги жителям Драбівської громади.

12.08.2021 четвер

Прийом, реєстрація та впорядкування документів, які надходять на зберігання, від структурних підрозділів виконавчого комітету, роботу з якими у діловодстві закінчено.

Засідання виконавчого комітету селищної ради.

Рейд «Діти вулиці» (смт Драбів, с.Михайлівка, с-ще Драбове-Барятинське)

Літературний портрет «Чарівниця юних душ» (до 70-річчя від дня народження дитячої письменниці Галини Малик).

13.08.2021 п’ятниця

Особистий прийом громадян керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Ольгою Красохою.

Упорядкування архівних справ юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для їх передачі на архівне зберігання до Золотоніської районної державної адміністрації.

Упорядкування архівних справ об’єктів нерухомого майна для їх подальшого зберігання в архіві відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

Участь у регіональному форумі "Реформа шкільного харчування" за участі Першої леді Олени Зеленської в м.Буча Київської області.

Індивідуальні консультації для  керівників професійних спільнот з питань підготовки до нового навчального року.

Рейд «Підліток».

Літературний автограф «Яскрава зірка літератури» (до 100-річчя від дня народження українського письменника Миколи Зарудного).

14.08.2021  субота

ІІ коло Чемпіонату Золотоніського району з футболу:

«Юність» с. Нова Дмитрівка – ФК «Славутич» смт Драбів (гра відбудеться в селі Нова Дмитрівка).

День села Привітне (Святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності ).

15.08.2021

неділя

Упродовж тижня

Збір інформації для надання пакету документів по запиту Бойко С.А. щодо проведення акредитації КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради.

Підготовка документів по підключенню вуличного освітлення в  смт. Драбів.

Здійснення об’їзду та фотофіксації об’єктів по безхазяйному майну.

Проведення організаційної роботи щодо отримання дозволів відповідних служб на установку обмежувального шлагбаума при в’їзді на поля фільтрації в смт.Драбів.

Опрацювання та узгодження з фінансовим відділом бюджетних пропозицій на 2022 рік.

Аналіз «Абрису розміщення напірного трубопроводу системи водовідведення КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня" до очисних споруд для подальшого включення до Стратегії розвитку громади проекту по реконструкції внутрішніх систем трубопроводів очисних споруд КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня".

Зустріч із проектантом Варава Г.М. з приводу коригування проектно-кошторисної документаціїї на капітальний ремонт Будинку культури в с.Бойківщина.

Збір та підготовка інформації про стан розрахунків за оренду земельних часток (паїв), невитребуваних та неуспадкованих паїв.

Робота по оформленню (переформленню) паспортів сміттєзвалищ.

Підготовка інформації про самозаліснені території на території Драбівської селищної ради.

Організація проходження курсів підвищення кваліфікації вчителями математичної галузі та «Фізична культура» .

Організація проходження  підвищення кваліфікації вчителів початкової школи  ЗЗСО.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Методична допомога клубним працівникам.

Підготовка сценарію до проведення дня Державного прапора України та 30-ї річниці незалежності України