Cоціальна допомога та підтримка категорійним сім’ям

В рамках проведення соціальної роботи з сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах, сьогодні, 11 липня, працівниками комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Драбівської селищної ради  в селах Нехайки, Жорнокльови та Левченкове відвідано 5 сімей, в яких проживає 17 дітей.

Під час проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та з членами родин проведено бесіди щодо недопущення вживання спиртних напоїв, ведення асоціального способу життя, покращення умов проживання шляхом проведення санітарного прибирання в будинках, а саме: побілки стін, прання постільної білизни, штор, тюлі, килимів та приведення до належного стану місця для проведення дозвілля дітей. Батьків попереджено про несення відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Дорослих членів родин скеровано до заготівлі  продуктів харчування, твердого палива на осінньо-зимовий період.