План заходів з 16 по 22 серпня 2021 року

з 16 по 22 серпня 2021 року

Дата проведення заходу

16.08.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

Спільна нарада з головами та керівниками фінансових органів Великохутірської та Шрамківської територіальних громад про співфінансування комунальних закладів громади.

Участь в онлайн семінарі для державних реєстраторів на тему: «Огляд законодавчих змін у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, пов’язаних зі змінами в законодавстві».

17.08.2021  вівторок

Особистий прийом громадян  головою  селищної ради Світланою Орел.

Актуалізація даних з реєстрації місця проживання мешканців Драбівської громади в РТГ.

Рейд «Діти вулиці» (с.Криштопівка, с. Золотоношка, с. Нехайки).

18.08.2021 середа

Особистий прийом громадян заступником голови з питань діяльності виконавчих органів  селищної ради Зореславом Рудченком.

Рейд «Діти вулиці» (с.Перервинці, с. Митлашівка, с. Білоусівка).

19.08.2021 четвер

Прийом, реєстрація та впорядкування документів, які надходять на зберігання, від структурних підрозділів виконавчого комітету, роботу з якими у діловодстві закінчено.

Участь в онлайн семінарі «Проблемні аспекти державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу».

20.08.2021 п’ятниця

Надання методичної допомоги старості та діловоду с. Митлашівка з питань підготовки та видачі довідок громадянам.

Рейд «Підліток».

День села Драбове-Барятинське.

21.08.2021  субота

ІІ коло Чемпіонату Золотоніського району з футболу:

ФК «Славутич» смт Драбів - "Нива" с. Зорівка (гра відбудеться в с. Зорівка).

День села Нехайки.

День села Перервинці.

22.08.2021

неділя

День села Митлашівка.

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Підготовка та видача ордерів на видалення зелених насаджень.

Реєстрація пасік згідно поданих заяв.

Інвентаризація земель комунальної власності Драбівської селищної ради.

Оформлення (переоформлення) паспортів сміттєзвалищ.

Здійснити виїзди до населених пунктів, в яких потрібно зробити обстеження земельних ділянок, з метою підготовки проектів рішень на сесію селищної ради.

Проведення інвентаризації об’єктів нерухомого майна, яке розташоване на території громади,  відповідно до протоколу №3 від 14.07.2021 року комісії Черкаської обласної адміністрації з вирішення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у бюджетній та податковій сфері.

Підготовка документів по підключенню вуличного освітлення смт.Драбів.

Об’їзду та фотофіксація об’єктів по безхазяйному майну.

Організація робіт щодо установки обмежувального шлагбаума при в’їзді на поля фільтрації в смт.Драбів.

Організація участі педагогічних працівників у роботі секцій в рамках обласної серпневої конференції.

Організація   проходження курсів підвищення кваліфікації вчителями початкових класів за програмою науково-педагогічного проєкту "Інтелект України".

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Організація упорядкування місць поховань захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Підготовка заходів до проведення дня Державного прапора України та 30-ї річниці незалежності України.