План заходів з 30 серпня по 5 вересня

Дата проведення заходу

30.08.2021

понеділок

Тематична екскурсія до Дня пам'яті захисників України «Вони загинули за Україну» (Драбівський краєзнавчий музей).

Комісійне обстеження земельної ділянки в с. Перервинці площею 5 га, з метою виявлення факту самозахвату земельної ділянки.

вівторок

Проведення засідання тимчасової комісії з перейменування вулиці Жовтнева в селі Білоусівка та вулиці Енгельса в селі Драбове-Барятинське, вулиці Дубковецького в селі Нехайки та вулиці Московської в селі Тополі.

Оновлення Реєстру територіальної громади у зв’язку зі смертю її мешканців (зняття з реєстрації місця проживання на запит Управління державної міграційної служби України в Черкаській області).

середа

Урочисті лінійки в закладах освіти громади з нагоди  початку нового навчального року та Дня знань.

Інформаційний колаж «Вернісаж знань».

четвер

Засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Тематичний захід «Спогади дітей війни» до дня закінчення Другої світової війни (приміщення Драбівського краєзнавчого музею).

Рейд «Діти вулиці»  (с. Михайлівка,   смт Драбів)

03.09.2021 п’ятниця

Засідання комісії селищної ради з питань захисту прав дитини.

Упорядкування архівних справ об’єктів нерухомого майна для їх подальшого зберігання в архіві відділу “Центр надання адміністративних послуг” виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

04.09.2021

субота

ІІ коло Чемпіонату Золотоніського району з футболу:

Вища ліга

- ФК «Славутич» смт Драбів – ФК «Скориківка»     с. Скориківка, гра відбудеться на ФОК «Колос» смт Драбів;

Перша ліга

- ФК «Штурм» с. Перервинці - ФК «Колос»   с. Кропивна, гра відбудеться в с. Перервинці.

Упродовж тижня

Підготовка проекту бюджету Драбівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на усіх стадіях бюджетного процесу.

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Прийом, редагування проєктів рішень на  16-ту сесію селищної ради.

Прийом та реєстрація пропозицій, заяв, скарг громадян, контроль за своєчасним їх розглядом та наданням відповідей на звернення.

Опрацювання проєктів рішень засідання виконавчого комітету 09.09.2021 та оприлюднення їх на сайті селищної ради.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,  речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Прийом та видача документів суб’єктам звернень.