Профілактична робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Нині в Україні значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги. Тому, з метою раннього виявлення сімей та осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах, 16 вересня 2021 року фахівці із соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради відвідали 11 сімей, де виховуються 32 дитини в селах Золотоношка, Нехайки, Жорнокльови, Левченкове, Тополі, Криштопівка.

У ході проведеної роботи сім’ям надалися різні види соціальних послуг відповідно до Державних стандартів – проведено інформаційно-профілактичну роботу щодо забезпечення належних житлово-побутових умов для проживання дітей, запобігання та протидію домашнього насильства, ведення здорового способу життя та негативний вплив вживання алкогольних напоїв на стан людини.

Також перевірено чи всі діти з відвіданих сімей приступили до навчання, наявність консервації, продуктів харчування, сезонного одягу та взуття, готовність родин до опалювального сезону.