План заходів з 20 по 26 вересня 2021 року

з 20 по 26 вересня 2021 року

Дата проведення заходу

20.09.2021 понеділок

Комісійне обстеження земельної ділянки в с. Перервинці площею 2 га, з метою надання учасникам АТО.

Краєзнавча вікторина «Краю мій, тут я живу» (до Дня Драбова), у приміщенні Драбівської дитячої бібліотеки

21.09.2021  вівторок

Особистий прийом громадян селищним головою Світланою Орел.

День селища Драбів.

• Урочистості з нагоди Дня селища Драбів «Рідний край – це моя Драбівщина», (у великій залі районного центру культури і дозвілля);
  • Концертна програма від Поліського академічного ансамблю пісні і танцю “Льонок”  ім. Івана Сльоти;
  •  «народні гуляння» у парку відпочинку.

Засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;

Книжкова виставка «Письменники Драбівського краю» (До дня селища Драбів), у читальній залі Публічної бібліотеки.

Урок історичної пам’яті для відвідувачів «Пам’ятаймо нашу історію».

22.09.2021 середа

День визволення селища Драбів та сіл громади від фашиських загарбників

Мітинг реквієм та покладання квітів до Братської могили.

Виїзний прийом громадян першим заступником голови Золотоніської районної державної адміністрації Володимиром Денисенко в смт Драбів.

Книгоогляд «Із пісні, любові і слави віків», у читальній залі Публічної бібліотеки.

23.09.2021 четвер

Звітування щодо стану освітньої галузі територіальної громади  у 2021-2022 навчальному році в м. Черкаси.

Рейд «Діти вулиці» (с. Криштопівка, с. Золотоношка).

24.09.2021 п’ятниця

Сесія селищної ради.

Особистий прийом громадян керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Ольгою Красохою.

Урочисті заходи у закладах дошкільної освіти громади з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля.

25.09.2021  субота

Курси підвищення кваліфікації учителів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, які реалізовують компетентнісний потенціал з освітніх галузей (на базі Драбівського НВК).

ІІ коло Чемпіонату Золотоніського району з футболу:

Вища ліга

- СК «Гельмязів» с. Гельмязів - ФК «Славутич» смт Драбів,  гра відбудеться в с. Гельмязів.

26.09.2021

неділя

Всесвітній день дошкілля.

Чемпіонат Черкаської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2005 – 2006 р.н.

КДЮСШ Кам’янка – ДЮСШ Драбів, гра відбудетья в Кам’янці.

Упродовж тижня

Підготовка пакету документів для отримання доступу до Державного земельного кадастру.

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Участь закладів дошкільної освіти громади у онлайн-заходах  в рамках Всеукраїнського тижня дошкілля.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного Фонду.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Розгляд колективного звернення жителів вулиці Молодіжної в смт.Драбів щодо вуличного освітлення та ремонту дорожнього покриття.

Підготовка матеріалів для процедури здачі приміщення в оренду згідно з рішеннями сесії селищної ради.

Аналіз наявної техніки на підприємствах, в установах, організаціях громади, що може бути пристосована для ліквідації снігових заметів на автодорогах комунальної власності в осінньо-зимовий період 2021-2022 року.