План організаційних заходів Драбівської селищної ради із 27 вересня по 3 жовтня 2021 року

Дата проведення заходу

Відповідальний за проведення

27.09.2021 понеділок

Участь у вебінарі «Адміністративні послуги соціального характеру в ЦНАП».

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” виконавчого комітету  селищної ради

28.09.2021  вівторок

Особистий прийом громадян секретарем селищної ради Олександром Мірошником.

Загальний відділ виконавчого апарату селищної ради

29.09.2021 середа

День відкритих дверей «Книжок країна чарівна чекає на гостини» (до Всеукраїнського дня  бібліотек), у приміщенні дитячої бібліотеки.

Вручення продуктових наборів людям похилого віку громади.

Драбівська дитяча бібліотека

Відділ соціального захисту і охорони здоров’я  селищної ради

30.09.2021 четвер

Всеукраїнський день бібліотек

Участь у вебінарі «Адмністративні послуги соціального характеру. Моделі заведення в ЦНАП ».

Рейд «Діти вулиці» (с. Нехайки, с. Золотоношка).

Вручення продуктових наборів людям похилого віку громади.

Трансляція відеоролика «Візитна картка нашої бібліотеки» (до Всеукраїнського дня бібліотек), у читальному залі Публічної бібліотеки.

Служба у справах дітей селищної ради

Драбівська Публічна бібліотека

01.10.2021 п’ятниця

Міжнародний день людей похилого віку

Онлайн-вітання з Міжнародним днем людей похилого віку.

Відвідування селищним головою Світланою Орел найстаршої жительки громади Трипуз Тетяни Яківни в смт Драбів.

Відвідування головою ветеранської організації Валентиною Крокосенко підопічних, які перебувають у благодійній установі для літніх людей в смт Драбів.

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти у закладах освіти громади.

Участь у судовому засіданні по цивільній справі про визнання особи недієздатною.

Онлайн виставка вшанування «Сіячам доброго, мудрого, вічного» (до дня працівників освіти), у читальному залі Публічної бібліотеки.

Центр дитячої та юнацької творчості

Відділ освіти селищної ради

Драбівська Публічна бібліотека

02.10.2021  субота

ІІ коло Чемпіонату Золотоніського району з футболу:

Вища ліга

- ФК «Славутич» смт Драбів  - БЗК «Драбівці» с. Драбівці,  гра відбудеться в смт Драбів.

Сектор культури молоді та спорту селищної ради, ФОК «КОЛОС»

03.10.2021

неділя

День працівників освіти

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Громадський контроль стану утримання дітей пільгових категорій громади.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Розгляд звернення дирекції Драбівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка» смт.Драбів.

Підготовка Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Драбівській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

Підготовка Програми поводження з твердими побутовими відходами 2021 – 2025 роки на території Драбівської територіальної громади.

Підготовка Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і організацій, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади смт Драбів та Положення про порядок укладання, зміни умов та розірвання контрактів з ними».

Підготовка договору оренди між виконавчим комітетом селищної ради та ДП «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії».

Формування лімітів по електроенергії по освітленню та установах з помісячним та річним споживанням на 2022 рік.

Загальний відділ виконавчого апарату селищної ради

Відділ освіти селищної ради

Організаційно-кадровий відділ виконавчого апарату селищної ради

Відділ комунального майна, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури виконавчого апарату Драбівської селищної ради