План  заходів з 11 по 17 жовтня 2021 року

з 11 по 17 жовтня 2021 року

Дата проведення заходу

11.10.2021     понеділок

Засідання організаційного комітету з питань громадського обговорення кандидатури старости у селі Золотоношка Золотоношківського старостинського округу Драбівської селищної ради.

Засідання постійно діючої комісії з перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території населених пунктів Драбівської територіальної громади.

Козацькі забави «Ми – нащадки запорожців» (до Дня українського козацтва) у приміщенні дитячої бібліотеки.

12.10.2021  вівторок

Засідання виконавчого комітету селищної ради.

Особистий прийом громадян секретарем селищної ради Олександром Мірошником.

Організація робіт щодо підсипання щебенево-піщаною сумішшю на вул.Кутузова смт.Драбів.

Рейд «Діти вулиці» (с. Перервинці).

13.10.2021 середа

Святковий концерт з нагоди дня українського козацтва, християнського свята Покрови та Дня захисників і захисниць України «На варті Української держави», у великому залі Центру культури і дозвілля.

Виставка-пам’ять «Героїчна Україна – від минулого до сьогодення» (до Дня захисників і захисниць України) у читальному залі Публічної бібліотеки.

14.10.2021 четвер

День захисників і захисниць України, День козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці

День села Білоусівка

Турнір з волейболу серед дорослих, присвячений Дню захисників і захисниць України.

15.10.2021 п’ятниця

Супер кубок Драбівської громади серед команд, які брали участь у Чемпіонаті Золотоніського району з футболу:

«Славутич» Драбів – «Штурм» Перервинці, гра відбудеться на ФОК «Колос» смт Драбів.

16.10.2021  субота

ІІ коло Чемпіонату Золотоніського району з футболу:

Вища ліга

«ФК «Славутич» смт Драбів – ФК «Іркліїв» с. Іркліїв, гра відбудеться в смт Драбів.

17.10.2021

неділя

Чемпіонат Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд тереторіальних громад Черкащини:

• Білозір’я – «Альтаїр» Драбів;
  • Чорнобай - «Альтаїр» Драбів, гра відбудеться в смт Чорнобай.

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Прийом документів та державна реєстрація відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичних осіб, що зареєстровані на території громади.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Встановлення знаків обмеження швидкості руху по вул.Нахімова с.Драбове-Барятинське.

Консультування педагогічних працівників ЗЗСО та ЗДО з питань планування траєкторії професійного розвитку.

Організаційний супровід проведення курсів підвищення кваліфікації учителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Організація та проведення супервізії вчителів початкових класів.