План заходів з 1 по 7 листопада 2021 року

з 1 по 7 листопада 2021 року

Дата проведення заходу

01.11.2021 понеділок

Розгляд звернення жителя смт.Драбів гр.Козика В.Г.

02.11.2021  вівторок

Особистий прийом громадян селищним головою Світланою Орел.

Участь (онлайн) у проєкті "Розвиток потенціалу служб у справах дітей в Україні", який реалізується громадською спілкою "Українська мережа за права дитини" у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Національною соціальною сервісною службою України та Київським Університетом ім. Бориса Грінченка.

03.11.2021 середа

Особистий прийом громадян заступником селищного голови Зореславом Рудченком.

Проведення акціону щодо передачі в оренду частини адміністративного приміщення управління соціального захисту населення розташованого за адресою: смт Драбів, вул. Центральна, 65, Золотоніський р-н., Черкаська обл.

04.11.2021 четвер

Підготовка пакету документів до ДП «НАІС» щодо забезпечення виправлення відомостей до Єдиних та Державних реєстрів.

05.11.2021 п’ятниця

Заходи до Дня працівника соціальної сфери України (у Драбівській Публічній бібліотеці).

Рейд «Діти вулиці» (с.Михайлівка, с. Жорнокльови).

06.11.2021  субота

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

07.11.2021

неділя

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Підготовка проєкту Програми соціально-економічного розвитку громади на 2022 рік.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти на спеціалізованих курсах.

Моніторинг стану роботи світлоточок вуличного освітлення населених пунктів ТГ.

Моніторинг стану теплової енергії при опалюванні закладів освіти, культури, медицини територіальної громади.

Розгляд земельного спору в с. Михайлівка та с. Драбово-Барятинське.

Утучнення даних щодо користування земельними ділянками громадян Драбівської селищної ради з метою нарахування податку на землю.