План заходів з 15 по 21 листопада 2021 року

з 15 по 21 листопада 2021 року

Дата проведення заходу

15.11.2021 понеділок

Участь у судовому засіданні по цивільній справі про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання дітей.

16.11.2021  вівторок

Обстеження земельної ділянки гр. Харченко Юлії Миколаївни в с. Драбове-Барятинське.

Участь (онлайн) у проєкті "Розвиток потенціалу служб у справах дітей в Україні", який реалізується громадською спілкою "Українська мережа за права дитини" у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Національною соціальною сервісною службою України та Київським Університетом ім. Бориса Грінченка.

17.11.2021 середа

Особистий прийом громадян заступником селищного голови Зореславом Рудченком (за попереднім записом).

Участь у судовому засіданні по розгляду цивільної справи.

Рейд «Діти вулиці».

Книжкова виставка «Наш дух не зламати, свободу не вбити» (до Дня гідності та свободи), у приміщенні дитячої бібліотеки.

18.11.2021 четвер

Винесення меж земельної ділянки гр. Пилипенко Алли Яківни у    с. Михайлівка.

Проведення розрахунку кількості світлоточок, необхідних для встановлення по вулицях смт.Драбів, с.Криштопівка, с.Драбове – Барятинське, розрахунку необхідних коштів на відновлення вуличного освітлення в 2022 році.

19.11.2021 п’ятниця

Мітинг реквієм з нагоди Дня Гідності і Свободи та покладання квітів до пам’ятного знаку борцям за єдність і незалежності України.

Онлайн заходи до Дня працівників сільського господарства «З любов’ю до праці на землі», на сторінках у соціальній мережі Facebook.

Відео-урок мужності «Україна гідна свободи» (до Дня гідності та Свободи), у приміщенні дитячої бібліотеки.

20.11.2021  субота

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

21.11.2021  неділя

День Гідності і Свободи

День працівників сільського господарства

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Організаційний супровід спеціалізованих курсів для керівників закладів освіти "Правова культура керівника закладу освіти".

Організаційний супровід спеціалізованих курсів для педагогічних працівників "Хмарні технології".

Контроль за санітарною обрізкою дерев в селищі Драбів.

Моніторинг стану теплової енергії при опалюванні закладів освіти, культури, медицини територіальної громади.

Підготовка договорів оренди земельних ділянок відповідно до рішень сесії селищної ради.

Підготовка документації для продажу права оренди земельних ділянок на аукціоні.