Адресна соціальна робота

16 листопада 2021 року працівники комунального закладу "Центр надання соціальних послу" Драбівської селищної ради планово відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах в селах Левченки, Тополі та селищі Драбів.

У ході відвідування сімей соціальною роботою було охоплено 7 родин, в яких проживає 15 дітей, з них одна нововиявлена сім’я, що опинилася в складних життєвих обставинах.

З кожною сім’єю проведена адресна  робота з питань належного виконання батьками їх обов’язків,   недопущення  жорстокого поводження з дітьми, попередження вчинення насильства в сім’ї, пропаганди здорового способу життя, цільового використання коштів державної допомоги та планування сімейного бюджету. Батькам  надані інформаційні, правові консультації, соціально-педагогічні та  соціально-побутові послуги, відповідно до складних життєвих обставин, які  наявні в сім’ях.