План заходів з 22 по 28 листопада 2021 року

з 22 по 28 листопада 2021 року

Дата проведення заходу

22.11.2021 понеділок

Рейд «Діти вулиці» (с. Левченкове).

Виставка-реквієм «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни» (до Дня пам’яті жертв голодоморів), у приміщенні дитячої бібліотеки.

23.11.2021  вівторок

Особистий прийом громадян секретарем селищної ради Олександром Мірошником (за попереднім записом).

Участь (онлайн) у проєкті "Розвиток потенціалу служб у справах дітей в Україні", який реалізується громадською спілкою "Українська мережа за права дитини" у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Національною соціальною сервісною службою України та Київським Університетом ім. Бориса Грінченка.

24.11.2021 середа

Підготовка документації для продажу права оренди земельних ділянок на аукціоні.

25.11.2021 четвер

Виставка-реквієм «Запалимо свічку скорботи» (до дня пам’яті жертв голодоморів), у читальній залі Публічної бібліотеки.

Установлення таблички «Жертвам голодомору» на центральному кладовищі в смт. Драбів

26.11.2021 п’ятниця

Особистий прийом громадян керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Ольгою Красохою (за попереднім записом).

Рейд «Підліток».

Семінар для клубних працівників.

Година-реквієм «В руках, що виростили хліб не залишили і зернини» (до Дня пам’яті жертв голодоморів), у приміщенні дитячої бібліотеки.

Онлайн захід до Дня пам’яті жертв голодоморів на сторінках у соціальній мережі Facebook.

27.11.2021  субота

Дeнь пам'яті жертв голодоморів

Мітинг реквієм та покладання квітів до пам’ятних знаків селища та сіл Драбівської громади, вшанування жертв голодомору.

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, астрономії та  з математики.

28.11.2021  неділя

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Організаційний супровід спеціалізованих курсів для педагогічних працівників «Створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами».

Організація заходів з відпрацювання громадських робіт засудженим згідно з рішенням суду.

Моніторинг стану використання теплової енергії бюджетними організаціями смт.Драбів.

Підготовка ордерів на видалення зелених насаджень.

Звірка щодо земельних ділянок державної власності.

Розроблення проєкту Програми охорони навколишнього середовища громади.