План заходів з 06 по 12 грудня 2021 року

Дата проведення заходу

06.12.2021 понеділок

День Збройних Сил України

Тематична зустріч з ветеранами Збройних сил "Мужність та відвага крізь віки", в рамках відзначення Дня Збройних Сил України. (Драбівський краєзнавчий музей).

Рейд «Діти вулиці».

Участь у судовому засіданні по розгляду господарської справи в  м. Черкаси.

07.12.2021  вівторок

День місцевого самоврядування в Україні

Урочистості з  нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні «Держава – це ми, розбудуймо її!» у великій залі Центру культури і дозвілля.

Особистий прийом громадян секретарем селищної ради Олександром Мірошником (за попереднім записом).

Участь у судовому засіданні по розгляду господарської справи в  м. Черкаси.

Участь в онлайн-форумі Міжнародне експертне обговорення 2021 «Партнерство для розвитку», організоване «U-LEAD з Європою.

Організація роботи комісії по обстеженню аварійних та сухостійних дерев на території Драбівської селищної ради згідно з заявами громадян.

Виставка книжок та документів «Місцеве самоврядування – чинник довіри людей» у читальній залі Публічної бібліотеки.

08.12.2021 середа

Участь в онлайн-тренінгу від Програми PROSTO «Ефективна комунікація та підвищення задоволеності відвідувачів ЦНАП як запорука успішної роботи. Гендерні питання в контексті надання адміністративних послуг».

Участь у судовому засіданні по розгляду адміністративної справи в м. Черкаси.

Інформ-порада «Закон і право для всіх єдиний» (до дня прав людини), у читальній залі Публічної бібліотеки.

09.12.2021 четвер

Засідання виконавчого комітету селищної ради

10.12.2021 п’ятниця

Особистий прийом громадян керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Ольгою Красохою (за попереднім записом).

Семінар для працівників сільських бібліотек Драбівської селищної ради.

Участь у судових засіданнях по розгляду цивільних справ.

Участь в онлайн - навчанні "Діджиталізація будівництва в Україні. Практичне керівництво фахівця."

11.12.2021  субота

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Організація участі здобувачів освіти у ІІІ етапі XХIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2021/2022 навчальному році.

12.12.2021  неділя

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Організаційний супровід спеціалізованих курсів для педагогічних працівників "Формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь".

Контроль за здійсненням розпломбування газового обладнання в адміністративних приміщеннях громади.

Моніторинг стану теплової енергії при опалюванні закладів освіти, культури, медицини територіальної громади.

Проведення аукціону з оренди частини даху адмінприміщення селищної ради, смт.Драбів, вул.Центральна, 69.

Обстеження зелених насаджень спільно з представниками ДСНС щодо видалення дерев біля багатоповерхових будинків в селищі Драбів.