План  заходів з 20 по 26 грудня 2021 року

з 20 по 26 грудня 2021 року

Дата проведення заходу

20.12.2021 понеділок

Нарада (онлайн) з учителями початкових класів на тему: "Формувальне оцінювання в початковій школі".

Участь у судовому засіданні по розгляду господарської справи в м.Черкаси.

Краєзнавчий екскурс «Меценат української культури» (до 160 річчя від дня народження Євгена Чикаленка), у читальній залі Публічної бібліотеки.

21.12.2021  вівторок

Особистий прийом громадян селищним головою Світланою Орел (за попереднім записом).

Участь у судовому засіданні по розгляду цивільних справ у місцевому суді.

Участь у судовому засіданні по розгляду адміністративної справи в  м. Черкаси.

22.12.2021 середа

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

23.12.2021 четвер

Участь дітей пільгових категорій громади у обласному  новорічно-різдвяному святі в м.Черкаси.

Онлайн-зустріч з учителями початкових класів на тему: "Сертифікація педагогічних працівників очима учасника".

Новорічний фестиваль «Зорепад талантів» у малому залі Центру культури і дозвілля.

24.12.2021 п’ятниця

Особистий прийом громадян керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Ольгою Красохою (за попереднім записом).

Участь у судовому засіданні по розгляду господарської справи в Північному апеляційному господарському суді в м. Києві.

Майстер – клас паперової фантазії «Плете зима мереживо сніжинок» у приміщенні дитячої бібліотеки.

Лялькова вистава «Новорічні пригоди Колобка», у приміщенні Митлашівського закладу загальної середньої освіти.

25.12.2021  субота

Різдво Христове (за Григоріанським календарем)

26.12.2021  неділя

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Контрольна перевірка майна, переданого на умовах договору Драбівському центру комплектування та соціальної підтримки (військомату).

Контрольний об’їзд селища Драбів щодо дотримання мешканцями домоволодінь, багатоквартирних будинків, установами та організаціями Правил благоустрою населених пунктів Драбівської селищної ради.

Заміна та встановлення елементів вуличного освітлення (світильників) по вулицях селища Драбів підрядною організацією ТОВ «380 В».

Обстеження зелених насаджень спільно з представниками ДСНС щодо видалення дерев біля багатоповерхових будинків в селищі Драбів.