План заходів з 28 грудня по 02 січня 2021 року

Дата проведення заходу

27.12.2021 понеділок

28.12.2021  вівторок

Особистий прийом громадян секретарем селищної ради Олександром Мірошником (за попереднім записом).

Участь у нараді директорів Центрів професійного розвитку  педагогічних працівників Золотоніського району, м. Золотоноша.

Літературні читання під ялинкою «Казки різдвяного ангела», у приміщенні дитячої бібліотеки.

Виставка-перегляд «У срібнім сяйві прожитих років», у читальному злі Публічної бібліотеки.

29.12.2021 середа

Засідання комісії з житлових питань.

Участь в аукціоні по частині даху адміністративного приміщення по вул.Центральна, 69 смт.Драбів.

Засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Драбівської громади на період до 2027 року

Рейд «Діти вулиці».

Новорічне свято для дітей «Різдвяна казка», у приміщенні Митлашівського закладу загальної середньої освіти.

30.12.2021 четвер

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Святковий Новорічний концерт, у великому залі Центру культури і дозвілля.

31.12.2021 п’ятниця

Підписання додаткової угоди з ТОВ «Маркетингові технології»

01.01.2022  субота

Новий рік.

Дитячий Новорічний ранок «Новорічна пригода Колобка», у великій залі Центру культури і дозвілля.

02.01.2022  неділя

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.