План заходів Драбівської селищної ради з 10 по 16 січня 2022 року

Дата проведення заходу

Нарада директорів закладів дошкільної освіти

Підготовка звіту розрахунку частки сумарної потужності котелень на альтернативних видах палива в області та обсягів виробленої теплової енергії за 2021 рік.

11.01.2022

Вручення Сертифікатів обдарованим дітям громади, які за підсумками 2021 року отримали стипендію Драбівської селищної ради, у читальному залі Публічної бібліотеки

Театралізоване дійство «Новорічна пригода Колобка» за участю акторів дитячого драматичного колективу «Сучасник» у великому залі ЦКіД.

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Участь в розгляді скарги гр.Козачка С.А.
Підготовка звіту про впровадження систем енергетичного менеджменту та енергомоніторингу в бюджетних установах

Рейд «Діти вулиці»

Засідання комісії  по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади

Засідання виконавчого комітету селищної ради

Історико-документальна панорама «Великий день єднання», (до Дня Соборності України), у приміщенні Публічної бібліотеки

І-й тур (шкільний) обласного конкурсу «Піаніст-віртуоз», серед учнів  4-6 класів

Книжкова виставка «Сила великої Злуки» (до Дня Соборності України), у приміщенні дитячої бібліотеки.

Участь у Чемпіонаті Черкаської області з футзалу серед юнацьких команд 2009-2010 р.н.

Новий рік за старим стилем

15.01.2022

Вистава   народного Новорічно-Різдвяного обряду  «Як Меланка з Василем козу водили».

16.01.2022

Упродовж тижня

Організація інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань підготовки до ЗНО.

Реєстрація учасників пробного ЗНО

Підготовка звітності для надання до управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА

Виїзд у с.Жорнокльови з метою обстеження земельних ділянок під господарськими дворами та для ведення особистого селянського господарства

Підготовка звітності для надання до Головного управління ДФС у Черкаській області

Підготовка договорів оренди земельних ділянок відповідно до рішень сесії селищної ради.

Підготовка документації для продажу права оренди земельних ділянок на аукціоні.

Підготовка проектів рішень на сесію селищної ради

Надання інформацій, відповідей на листи, що надійшли на виконання до Відділу.

Реєстрація вхідних заяв  громадянам, підприємцям, організаціям. Реєстрація вхідних заяв  громадян до сесії.

Видача довідок громадянам про членство в особистому селянському господарстві.

Ведення інформації про зміну у землекористуванні громадян у податкову службу.

Інформування Черкаської обласної державної адміністрації, Золотоніської районної державної адміністрації про виконання Указів Президента України, КМУ, наказів Міністерств та відомств

Надання графічних матеріалів (викопіровок) для оформлення земельних ділянок

Моніторинг справності вуличного освітлення в населених пунктах району

Координація розчистки вулично – шляхової мережі згідно Порядку здійснення оповіщення під час несприятливих погодних умов.

Підготовка розпису бюджету Драбівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Підготовка та подання головним розпорядникам бюджетних коштів лімітних довідок про бюджетні асигнування та кредитування на 2022 рік.

Підготовка та подання місячної звітності та оперативної інформації до Департаменту фінансів Черкаської обласної державної адміністрації.

Забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Драбівської селищної ради.

Проведення аналізу фінансово-економічного стану територіальної громади.

Проведення аналізу виконання в установленому порядку розпису бюджету територіальної громади.

Забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів.

Здійснення загальної організації та управління виконанням бюджету територіальної громади, координація в межах своєї компетенції діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

Здійснення розподілу та перерахування коштів з рахунків бюджету територіальної громади головним розпорядникам бюджетних коштів та іншим бюджетам відповідно до вимог чинного законодавства.

Проводення експертизи селещних програм стосовно забезпеченості їх фінансовими ресурсами.

Здійснення за участю органів, що контролюють справляння надходжень до бюджету, прогнозування та аналізу надходження доходів до бюджету територіальної громади.

Здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на усіх стадіях бюджетного процесу.