До відома жителів Драбівської громади! Новий автобусний приміський маршрут!

До відома жителів Драбівської громади!

Новий автобусний приміський маршрут!

Враховуючи звернення громадян та з метою забезпечення населення Драбівської селищної ради транспортним сполученням, розпочато процедуру відкриття приміських автобусних маршрутів загального користування: «с.Білоусівка – смт Драбів» через с.Драбове-Барятинське та «с.Бойківщина -  смт Драбів».

Зазначенні автобусні маршрути внесено до об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів, який буде проведено 18.08.2022. Оголошення про конкурс опубліковано в газеті «Драбівщина» від 15.07.2022 №29 (3156).

Також, повідомляємо що, приміський дизель – потяг «ст.ім. Шевченка - Грибінка», що користувався попитом серед жителів сіл: Перервинці, Митлашівка, Драбове– Барятинське, Білоусівка та Бойківщина не курсує.

Тому, щоб жителі громади мали змогу дістатися до центру громади смт Драбів та до обласного центру м. Черкаси, з 23 липня 2022 в  тестовому режимі по вихідних днях (субота, неділя) буде здійснюватися маршрут                   «с. Драбове Барятинське – м. Черкаси» через смт Драбів.

Відправлення: о 12-15 (від ж.д. вокзалу Драбове-Барятинське), о 12-35 (зупинка біля церкви) смт Драбів.

У зворотному напрямку: о 17-20 (зупинка колишньої  Тютюнової фабрики по вул. Смілянська та вул. Благовісна).

Вартість проїзду: с. Драбове Барятинське – м. Черкаси – 110 грн.  00 коп.,  смт. Драбів – м. Черкаси – 95 грн. 00 коп.