Про результати конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Драбівської селищної ради

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від від 3 грудня 2008 р. № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" публікуємо результати конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Драбівської селищної ради:

Протокол конкурсного комітету з визначення переможця з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Драбівської селищної територіальної громади № 2/2022 від 06.09.2022

Рішення виконавчого комітету селищної ради від 08.09.2022 № 153