В Україні 16 лютого відзначають нове державне свято – День єднання.

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій. З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

Єдність – це жити в мирі, жити в злагоді, жити щасливо!

В цей значимий день Драбівська селищна рада провела  флешмоб виконання Державного Гімну України, який  о 10 годині одночасно пролунав  на фасаді Центру культури і дозвілля Драбівської селищної ради та у всіх селах громади.

Одночасне виконання Гімну вартує уваги, адже, співаючи,  всі присутні переповнилися відчуттям патріотичного духу, кожен відчув себе частиною історії нашої   рідної України!

Гід державних послуг. Банер