Бюджет Черкащини поповнився на 370,8 млн грн  за рахунок плати за землю

Бюджет Черкащини поповнився на 370,8 млн грн за рахунок плати за землю

• Переглядів: 581

Як повідомив начальник податкової служби Черкащини Антон Царюк, за п’ять місяців 2021 року землевласники та користувачі спрямували до бюджетів територіальних громад 370,8 млн грн плати за землю. За наданою інформацією, такий показник зріс на 122,3% або 67,6 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Чи може неповнолітня особа отримати електронні довірчі послуги у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС та який порядок отримання?

• Переглядів: 251

Неповна цивільна дієздатність фізичної особи у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (неповнолітня особа) визначена ст. 32 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 № 435-IV (далі – ЦКУ).

Податкова декларація з плати за землю подається у разі укладання протягом року нового договору оренди на ту саму земельну ділянку без змін умов договору (або зі змінами умов договору)

• Переглядів: 252

Відповідно до п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Роз’яснення щодо об’єкту оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

• Переглядів: 817

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно до п.п. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками житлової та/або нежитлової нерухомості.

Отримання інформації щодо стану розрахунків за податками, зборами (крім єдиного внеску) фізичною особою– громадянином,  яка не має кваліфікованого електронного підпису

Отримання інформації щодо стану розрахунків за податками, зборами (крім єдиного внеску) фізичною особою– громадянином, яка не має кваліфікованого електронного підпису

• Переглядів: 724

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що абзацами першим – другим п. 1 підрозд. 1 розд. ІІ Порядку ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.01.2021 № 5 (далі – Порядок № 5) визначено, що з метою обліку нарахованих і сплачених, повернутих та відшкодованих сум платежів територіальними органами ДПС відкриваються інтегровані картки платника (далі – ІКП) за кожним платником та кожним видом платежу, які мають сплачуватися такими платниками на рахунки, відкриті в розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором дохід у вигляді вартості успадкованого майна, який оподатковується за нульовою ставкою ПДФО?

• Переглядів: 326

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» внесено ряд змін до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), у тому числі в частині оподаткування доходів військовим збором.

Гід державних послуг. Банер