До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з оптової торгівлі спиртом, алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах,  та пальним

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з оптової торгівлі спиртом, алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним

• Переглядів: 334

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що у зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 р. № 1308 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року № 609» територіальні органи ДПС з 1 січня 2021 року визначено органами ліцензування з оптової торгівлі спиртом етиловим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним.

Майже 97,3 тис. платникам податків Черкаської області списано податковий борг на загальну суму 28 млн гривень

• Переглядів: 352

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що 21.12.2020 Державною податковою службою України було проведено в автоматичному режимі списання податкового боргу платників податків, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

Обрання четвертої групи єдиного податку сільськогосподарськими товаровиробниками – юридичними особами

• Переглядів: 383

Головне управління ДПС у Черкаській області  інформує, що для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи подають не пізніше 20 лютого поточного року:

Впродовж 2020 року до бюджету Черкащини надійшло  566,3 млн грн податку на прибуток

Впродовж 2020 року до бюджету Черкащини надійшло 566,3 млн грн податку на прибуток

• Переглядів: 331

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що податок на прибуток - загальнодержавний прямий податок, який сплачується за рахунок прибутку організації (підприємства, банку, страхової компанії тощо), отриманого від здійснення господарської діяльності.

Способи подання заяви про повернення надміру та/або помилково сплачених сум ЄВ

• Переглядів: 320

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно до п. 5 «Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 16.01.2016 № 6 (далі – Порядок № 6), повернення надміру та/або помилково сплачених сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) здійснюється у випадках:

Подання звіту щодо сум нарахованого ЄВ  до контролюючих органів

Подання звіту щодо сум нарахованого ЄВ до контролюючих органів

• Переглядів: 303

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що пунктом 1 розд. ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 435), визначено, що звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Звіт) до контролюючих органів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік у контролюючих органах в один із таких способів:

Підсумки результатів операції «Урожай – 2020»  на Черкащині

Підсумки результатів операції «Урожай – 2020» на Черкащині

• Переглядів: 346

Про результати операції «Урожай – 2020» повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська, яка відмітила, що в рамах проведення операції «Урожай – 2020» проведені комплексні заходи по контролю за виплатою заробітної плати працівникам зайнятим у сільському господарстві Черкащини.

7631 суб’єкт господарювання Черкащини  започаткував власну справу протягом 2020 року

7631 суб’єкт господарювання Черкащини започаткував власну справу протягом 2020 року

• Переглядів: 350

За повідомленням заступника начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Юрія Кучеренка, в 2020 році кількість новостворених суб’єктів господарювання регіону, взятих на податковий облік, склала 7631 платник податків, з них 1309 юридичних осіб та 6322 фізичні особи-підприємця. В порівнянні, в 2019 році здійснено державну реєстрацію та взято на облік в податкових органах області 8479 платників податків, з них 1439 юридичних осіб та 7040 фізичних осіб-підприємців.

Зміни щодо надання витягу з Реєстру неприбуткових установ  та організацій

Зміни щодо надання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій

• Переглядів: 346

Головне управління ДПС у Черкаській області у зв’язку набранням чинності  19 грудня 2020 року Постанови  Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1270 «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» (далі - постанова № 1270) у частині надання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі - Реєстр)  інформує  таке.

Увага! Будьте обачні, телефонують зловмисники!

• Переглядів: 380

Головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу платників податків на активізацію телефонних шахраїв, які вдаючи з себе посадових осіб Головного управління ДПС у Черкаській області телефонують до керівників підприємств чи підприємців з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій та інше).