Зміни щодо надання витягу з Реєстру неприбуткових установ  та організацій

Зміни щодо надання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій

• Переглядів: 346

Головне управління ДПС у Черкаській області у зв’язку набранням чинності  19 грудня 2020 року Постанови  Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1270 «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» (далі - постанова № 1270) у частині надання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі - Реєстр)  інформує  таке.

Увага! Будьте обачні, телефонують зловмисники!

• Переглядів: 380

Головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу платників податків на активізацію телефонних шахраїв, які вдаючи з себе посадових осіб Головного управління ДПС у Черкаській області телефонують до керівників підприємств чи підприємців з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій та інше).

В результаті проведеної позовної роботи податковою службою Черкащини до бюджету за 2020 рік надійшло 189,9 млн гривень

• Переглядів: 371

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом 2020 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1780 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 2470 млн гривень.

За умови погашення основної суми боргу  будуть списані фінансові санкції

За умови погашення основної суми боргу будуть списані фінансові санкції

• Переглядів: 368

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що 10 грудня 2020 року набрав чинності Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яким регулюються питання прощення фінансових санкцій за умови сплати основної суми податкового боргу, а саме:

Cтартувала кампанія декларування доходів громадян за 2020 рік

• Переглядів: 417

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що з 01.01.2021 стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2020 року. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2021 року громадяни та самозайняті особи, котрі отримали доходи, з яких торік не сплачено податок на доходи фізичних осіб. Для фізичних осіб – підприємців, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, граничний термін подання декларації до 10.02.2021 року.

Гід державних послуг. Банер