Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області

• Переглядів: 239

У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області та його відділення знаходяться у зоні активних бойових дій, тому не можуть в повному обсязі виконувати свої функції за місцем розташування.

З початку війни Фонд виплатив лікарняні для півмільйона українців

• Переглядів: 228

Майже два мільярди гривень лікарняних було виплачено Фондом соціального страхування України з початку війни. Допомоги по тимчасовій втраті працездатності за 55 днів війни отримали 498,8 тисячі українців з усіх куточків України, зокрема зон активних бойових дій.

Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Чернігівській області

• Переглядів: 311

Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернігівській області продовжують роботу попри умови воєнного стану.

Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено чат-бот „Знайди рідних”

• Переглядів: 233

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за січень у повному обсязі

• Переглядів: 171

Фонд соціального страхування України сьогодні, 14 лютого, завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за січень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 195 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.

Зменшення мінімального строку лікування COVID-19 до 5 днів не пов’язано із оплатою лікарняних

• Переглядів: 177

Мінімальна тривалість лікування пацієнтів із COVID-19, а також термін їх самоізоляції – це визначені галузевими стандартами охорони здоров’я та відповідними протоколами строки. Стандарти медичної допомоги змінюються, адаптуючись до нових даних про перебіг хвороби.

Номер е-лікарняного сумісника потрібно вносити у заяву до знаку крапки

• Переглядів: 184

Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи.