До уваги любителів спорту!

• Переглядів: 414

6 лютого 2021 року, відповідно до календарного плану, на базі спортивного комплексу Драбівського Центру культури і дозвілля розпочато чемпіонат Драбівської територіальної громади з міні-футболу 2021 року.

• Переглядів: 462

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів  господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики, на офіційному сайті Драбівської селищної ради оприлюднюється регуляторний акт – проєкт рішення Драбівської селищної ради «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку в навчально - виховних комплексах «загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад» та закладах дошкільної освіти комунальної власності Драбівської об’єднаної територіальної громади»та аналіз його регуляторного впливу.

Гід державних послуг. Банер